Několik slov o nás

Mazlíčci jsou u nás ubytováni v čistých prostorných pokojích s přilehlým samostatným venkovním klecovým výběhem, kde se mohou kočičky během dne slunit a odpočívat. Pokoje jsou vybaveny toaletou, míčky na hraní a vyvýšeným místem, kam si může kočička vyskočit.

Používané textilie vždy přepíráme, kotce jsou pravidelně čištěny, tak aby se zde nemohla držet nečistota. Nicméně pokud je Vaše kočička zvyklá na svůj pelíšek, můžete jí ho vzít s sebou do našeho hotelu, pomůžete jí tím lépe překonat změnu prostředí.

Používáme suché krmivo Royal Canin (různé druhy) a Purinu pro plan, mokré krmivo Whiskas, Dein Bestes, Felix a další kvalitní značky. Dále máme k dispozici pamlsky a kočičí mléko. Kočičkám zajišťujeme podávání stravy 2x denně, po dohodě a u koťat nebo starších kočiček 3x denně. Přístup k vodě a suchému krmivu je stálý. Pokud má Vaše kočička jiné stravovací návyky nebo zdravotní důvody pro speciální stravu (dietu), budeme jí podávat stravu dle domluvy. Nově také po dohodě poskytujeme kočičkám přístup k fontánce s čerstvou vodou.

Při plánování ubytování v našem hotelu berte prosím na vědomí, že minimální délka pobytu je 3 dny. Časté cesty do hotelu a zpět jsou totiž pro kočičky vždy trochu stresující a než dvoudenní pobyt v hotelu, je pro ně lepší variantou zůstat v domácím prostředí se suchým krmivem a dvěmi uklizenými kočičími toaletami.

Pobyt neočkovaných domácích kočiček je možný pouze po domluvě dle kapacity našich speciálních oddělených pokojíčků s výběhem, které jsou odděleny od venkovního prostředí a sousedních výběhů průsvitnou stěnou. Pobyt neočkovaných kočiček je plně na riziko majitelů.

Co poskytujeme

1. Ubytování kočiček
Kočičky jsou ubytovány každá samostatně nebo ve dvojici v pokojích s výběhem a radiátorem napojeným na ústřední topení. Velikost pokoje je 120 x 120 x 250 cm, podlaha je pokryta PVC. Venkovní výběh je pro kočičku kdykoliv přístupný kočičími dvířky nebo balkonovými dveřmi. Velikost přilehlého venkovního výběhu je 140 x 170 x 210 cm. Pokoj je po každé kočičce pečlivě umyt a dezinfikován. Výběh je vybaven uzavřenou toaletou se silikonovým kočkolitem, pokoj je zařízen jedním či dvěma pelíšky či boudičkami na spaní, hračkou, prkénkem na broušení drápků a 3 miskami. Pohodlně se do boxu vejde i vlastní přenoska.

2. Stravování kočiček
My majitelé kočiček všichni víme jak různé chutě naše kočky mají. Ze sortimentu našeho krmiva jim můžeme nabídnout kapsičky Whiskas, Friskies, Felix, Kitekat, Dein Bestes apod. Stejný sortiment nabízíme i v suchém krmivu. Můžeme též vyhovět zvyklostem kočky krmit masem, rybou apod. Druh krmiva se podává po vzájemné domluvě s majitelem. Kočičky dostávají 2x denně kapsičku, přes den mají stále k dispozici suché krmení, vodu, po dohodě mléko. Dále je možné přinést stravu vlastní. Rozdíl v cenách máme uveden v ceníku.

3. Kastrační pobyty

Možnost zajištění kastrace Vaší kočičky u našeho veterináře a následné péče v našem hotýlku. Podrobné informace najdete v sekci Informace.

4. Veterinární péče
V případě poskytnutí veterinární péče se můžete spolehnout, že se o vaší kočičku postaráme. Vetrerinární klinika na vynikající úrovni v Liberci, která je v provozu nepřetržitě, je vzdálená 22 km od našeho hotelu. Lékař buď přijede nebo máme k dispozici firemní vozidlo. Také spolupracujeme s místním veterinářem, který je plně mobilní a v případě nutnosti je jeho dojezdová doba 20 minut.

Ve spolupráci s prověřeným veterinárním zařízením Vám můžeme zařídit revakcinaci  u končící vakcinace, dentální hygienu nebo jiné veterinární služby.